Dantų implantavimas

Dantų implantas yra titaninis sraigtas, kuris yra sriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo savas dantis. Dantų implantai pakeičia prarastų dantų funkciją ir atstato estetiką.  Titanas - daugiausiai chirurgijoje naudojamas metalas. Jau seniai yra nustatyta, kad titanas turi galimybę stipriai susijungti su žandikaulio kaulu. Šis procesas vadinamas osteointegracija.

Dantų implantai yra vienas iš pažangiausių dantų gydymo būdų pasaulyje. Dantų implantai daugybei žmonių suteikia galimybę jaustis, kaip su savais dantimis. Naujausių tyrimų duomenimis apie 97% dantų implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja.

Dažniausiai naudojami sraigtinės formos dantų implantai.

Dantų implantu galima atkurti vieną prarastą dantį arba kelių dantų funkciją. Jie stabilizuoja išimamus protezus arba leidžia atsisakyti išimamų protezų ir kramtyti kaip su nuosavais dantimis.

Implantų ilgalaikė sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių;

  1. Pirmiausia nuo kaulo storio ir jo kokybės.
  2. Nuo profesionalios chirurginės operacijos.
  3. Paciento asmeninės implantų priežiūros. Kas 4-6 mėnesius implantus reikia profesionaliai nuvalyti pas higienistą ir bent kas metus patikrinti pas odontologą, kuris sriegė implantus.
  4. Nuo kokybiškai atlikto protezavimo. 

Mūsų klinikoje naudojami tik kokybiški ir sertifikuoti dantų implantai: Biohorizons (JAV), Straumann (Šveicarija). Chirurgines procedūras atlieka gyd. burnos chirurgė ir gyd. periodontologė.

Dantų implantų nauda akivaizdi daugeliu atvejų:

  • Gražinama graži šypsena ir pasitikėjimas savimi.
  • Geresnė išvaizda ir savijauta.
  • Aiškesnė kalba.
  • Pagerinta kramtymo funkcija (galimybė mėgautis įvairiu maistu)
  • Patogumas.